Copyright 2016 Hyundai.lv

Dizains un realizācija: iconcept.lv

Цены

Тест-драйв

Связаться с нами

Тест-драйв

i20 Active

Этот автомобиль является лишь иллюстрацией и никоим образом не отражают выбранный автомобиль.

ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ

Sazinies ar mums

Sūtīt

eksterjers Attēliem ir ilustratīva nozīme.

eksterjers Attēliem ir ilustratīva nozīme.
Цена PDF
Комплектация Тип кузова Мощность (кВт/л.с) Рабочий объем куб.см Средний расход топлива, л/100 км Эмиссия CO2 г/км Покрышки Цена с НДС, EUR
Гибридный двигатель
1.6 GDI Comfort 2WD 6DC (AT) 141 1580 5,0 l / 100 km 115  205/60R16 24 990
1.6 GDI Style 2WD 6DC (AT) 141 1580  5,4 l / 100 km 122  225/45R18 Michelin PS4 28 990

 

Papildaprīkojums

Cena, EUR iesk. PVN
Metāliskā krāsa 395
Divu toņu jumts (Galactic Gray/Phantom Black) 495
Metāliskā krāsa + divu toņu jumts 775
FRESH
Brīdinājums par frontālo sadursmi (FCA) 395
COMFORT 
Brīdinājums par frontālo sadursmi (FCA) 395
LED pakotne:

 • Dubulti LED tuvās/tālās gaismas lukturi ar statiskās lieces funkciju
995
Navigācijas + Krell Premium Audio pakotne:

 • Navigācijas sistēma ar 10,25″ skārienekrānu
 • Android Auto preinstalācija
 • Apple Car Play preinstalācija
 • Live pakalpojumi
 • Krell Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem
775
STYLE PAPILDAPRĪKOJUMS
Navigācijas + Krell Premium Audio pakotne:

 • Navigācijas sistēma ar 10,25″ skārienekrānu
 • Android Auto preinstalācija
 • Apple Car Play preinstalācija
 • Live pakalpojumi
 • Krell Premium skaņas sistēma ar 8 skaļruņiem
 775
Safety pakotne:

 • Aklās zonas uzraudzības brīdinājums (BCW)
 • Aizmugures šķērsvirziena satiksmes brīdinājums (RCCW)
 • Elektriski nolokāmi sānu spoguļi
495
Ādas pakotne (Black, Orange, Red vai Lime tēma):

 • Sēdekļu ādas apdare
 • Ventilējami priekšējie sēdekļi
 • Elektriski regulējams sēdeklis (vadītāja + pasažiera sēdeklim)
1495
Auduma un ādas apdare sēdekļiem (Laim vai Red tēma) 495
Previous Refresh Next

Двигатель

Рабочий объем (cm3cm3cm3) Мощность (лс/кВ) Крутящий момент (Nm )

Динамика

0 → 100 (km/h) 60 → 100 (km/h ) Тормозной путь 100 100→ 0 (km/h)

Расход топлива и выбросы

Комбинированный (l/100 km) Комбинированный CO2 (g/km) WLTP Комбинированный CO2 (g/km)

Шины/диски

Classic Comfort Style

Габариты

Длина (mm) Ширина (mm) Колесная база (mm) Fresh (mm) Comfort/Style (mm)

Вместимость

Собственная масса (кг) Полная масса (кг) Вес прицепа без тормозов (кг) Вес прицепа с тормозами (кг) Нагрузка на крышу (кг) Емкость топливного бака (л) Вместимость багажа, поднятые задние сиденья (л) Вместимость багажа, сложенные задние сиденья (л)

1.0 T-GDI, 2WD, 6MT, 120 лс

998 120 лс / 88 кВ 172
12,0с 8,8с 35м
5.2 117 125
205/60R16' 205/60R16' 235/45R18''
4,165 1,800 2,650 1,550 1,565
1233-1350 1775 600 1200 80 50 361 1,143

1.6 T-GDI 4WD 7DCT 177 лс

1,591 177лс/125кВ 265
7,9с 4,3с 35м
6.7 153 155
205/60R16' 215/55R17'' 235/45R18''
4,165 1,800 2,650 1,550 1,565
1350-1496 1910 600 1250 80 50 361 1,143

MĒS PADARĪJĀM PIEVILCĪGOS AUTOMOBIĻUS ELEKTRISKUS

Jaunākais KONA ģimenes loceklis izmanto elektroenerģiju, lai palīdzētu jums nokļūt tālāk ar litru benzīna. Tas viss – bez nepieciešamības uzlādēt akumulatoru vai mainīt jūsu braukšanas paradumus. KONA Hybrid ir aprīkots gan ar benzīna motoru, gan ar elektromotoru, kas darbojas kopā, nodrošinot izcilu degvielas ekonomiju un samazinot izmešu daudzumu.

HIBRĪDS JAU GAIDA. AR STILU

Būdams pārliecinošs un unikāls, jaunais KONA Hybrid piedāvā godalgotu dizainu, kas KONA ļāvis gūt būtiskus panākumus. Hyundai automobiļos tiek izmantots inovatīvu tehnoloģiju kopums, ko uzņēmums dēvē par Blue Drive, lai palīdzētu uzlabot degvielas patēriņu un samazināt izplūdes gāzu emisijas.

Kombinētie lukturi

Unikālais priekšējā apgaismojuma dizains ar pilnizmēra LED priekšējiem lukturiem* un LED dienas gaitas lukturiem rada pārliecinoša priekšējā apgaismojuma iespaidu.
* Pilnizmēra LED priekšējais lukturis ir Style modeļa standartaprīkojums, kas pieejams pēc izvēles Led Pack un Comfort modeļos.

Tā augsto tehnoloģiju hibrīda spēka pārvada atspoguļojums, jaunie vieglmetāla diski, ir izstrādāts tikai un vienīgi izmantošanai KONA Hybrid automobiļiem. Izvēlieties 16 collu (Comfort modelis) vai 18 collu (Style modelis) versiju. Divu toņu jumts* un ārējie spoguļi ļauj pielāgot krāsu kombinācijas atbilstoši personīgajam stilam. Matētas sudrabkrāsas akcentu līnijas sānos uzlabo KONA Hybrid Style modeļa stilīgo profilu.
* Papildu aprīkojums.

 

Gludais dizains atspoguļojas arī smalkajos LED aizmugurējos lukturos*. Aptveroši režģi ar integrētiem pagriezienu rādītājiem un atpakaļgaitas lukturiem vēl vairāk uzsver progresīvo apvidus auto dizainu. Gludajā aizmugurējā spoilerā ir arī iebūvēts LED bremžu lukturis. Haizivs spuras tipa antena atrodas tieši spoilera priekšā.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

IZSMALCINĀTS SALONS

Iekāpiet KONA Hybrid salonā un izjutīsit augstu komforta līmeni, ko piedāvā izsmalcinātas gaisotnes radīšanai paredzētie augstas kvalitātes materiāli. Ekskluzīva balta salona krāsu pakete ir iekļauta standarta aprīkojumā. Stilīgi, balti akcenti ventilācijas atveres zonā un pārnesumu pārslēgšanas rāmī kontrastē ar spīdīgiem, melniem akcentiem uz durvju rokturiem, stūres rata un gaisa ventilācijas rāmjiem. Sēdekļiem arī ir baltas kontrastējošas šuves, lai panāktu vēl izteiktāku stilīgumu. Varat arī izvēlēties kādu no trim citām izvēles krāsu paketēm – oranžu, sarkanu un laima krāsas.

KONA Hybrid 4,2 collu digitālais informācijas panelis parāda autovadītājam svarīgu informāciju, piemēram, akumulatora uzlādes līmeni un enerģijas plūsmu, aktīvo drošības funkciju statusu, atlikušo degvielas līmeni un degvielas patēriņu, navigācijas norādes un ārējo gaisa temperatūru.
Jaunais 10,25 collu skārienekrāns* ir uzlabojis lietojamību ar dalītā ekrāna funkciju, nodrošinot dažādu informāciju, piemēram, braukšanas informāciju, kompasu, mūziku utt. Live pakalpojumi piedāvā jums laika apstākļu informāciju reāllaikā, ir iekļauts arī POI, Hyundai tirdzniecības vietu meklētājs un pat ātruma kameras.
* Papildu aprīkojums.

IESPAIDĪGĀ HIBRĪDA VEIKTSPĒJA

Kombinācija, kuru neredzat bieži: hibrīds un jautrība – KONA Hybrid paaugstina degvielas patēriņa efektivitāti nākamajā līmenī. Šis sportiskais apvidus auto ietver īpaši kalibrētu tiešās iesmidzināšanas benzīna motoru un ar akumulatoru darbināmu elektromotoru. Kopā tie nodrošina izcilu jaudas veiktspēju ar 141 ZS kopējo jaudu un 265 Nm griezes momentu. Šai dinamiskajai kombinācijai pievienojiet sportisko 6 pakāpju divsajūgu automātisko ātrumkārbu un aizraujošu braukšanu ar lielu griezes momentu, kad tas jums visvairāk ir nepieciešams, kā arī maksimālu degvielas efektivitāti.

Benzīna dzinējs

Īpaši kalibrēts 1,6 litru GDI iekšdedzes dzinējs nodrošina 105 ZS jaudu ar tā klasē augstāko enerģijas efektivitāti.

6 pakāpju DCT automātiskā pārnesumkārba

Ar vienu sajūgu tiek darbināti nepāra pārnesumi, bet otru – pāra pārnesumi, nodrošinot ātrāku reakciju un dinamiskāku vispārējo pieredzi.

Elektromotors

Baudiet elektrisko paātrinājumu. Elektriskais 43,5 ZS motors nodrošina lielu griezes momentu un augstu efektivitāti. Startējot tas nodrošina iespaidīgu paātrinājumu.

Litija jonu polimēra akumulators

1,56 kWh lieljaudas akumulatoram ir izcili uzlādes/izlādes parametri, kas maksimāli palielina gan elektrisko piedziņu, gan enerģijas uzkrāšanos no reģeneratīvās bremzēšanas. Akumulatoram atrodoties zem sēdekļiem, KONA Hybrid spēj noturēt ārkārtīgi zemu smaguma centru. Tas ievērojami palielina veiklību un padara braukšanu aizraujošāku.

Enerģijas plūsma

Atkarībā no braukšanas situācijas jaunais KONA Hybrid nemanāmi pārslēdzas starp benzīna motoru un elektromotoru. Reģeneratīvās bremzēšanas sistēma uzlādē akumulatoru, izmantojot elektromotoru, lai palēninātu automašīnu. Akumulatorā uzkrātā enerģija darbina elektromotoru, lai palīdzētu uzņemt ātrumu, braukt kalnā un braukt ar mazu ātrumu.

Degvielas taupīšana un emisiju samazināšana: ECO braukšanas palīgsistēma

Jaunā KONA Hybrid nevainojamo degvielas efektivitāti un zemo CO2 izmešu līmeni veicina ECO braukšanas palīgsistēma (ECO-DAS). Kad navigācijas sistēmā tiek ievadīts maršruts, šī intuitīvā enerģijas pārvaldības sistēma analizē maršrutu, ievadot topogrāfijas datus, lai iestatītu optimālu akumulatora enerģijas un motora degvielas jaudu. Lai samazinātu degvielas patēriņu, Braukšanas ceļvedis informē vadītāju arī tad, ja satiksmes situācija, kurai nepieciešams ātruma samazinājums, ir nenovēršama. Tā var būt virziena maiņa vai autoceļa nobrauktuve. Simbols mērinstrumentu panelī un audio signāls informē vadītāju, ka viņš(-a) var noņemt kāju no akseleratora.

Pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas

Vēlaties pārņemt kontroli? Sporta režīmā varat izmantot stūrei piestiprinātās pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, lai manuāli pārslēgtu pārnesumus un palielinātu aizrautību.

Hyundai SmartSense

Ar Hyundai SmartSense – mūsu jaunākajām progresīvajām vadītāja palīgsistēmām – jaunais KONA Hybrid piedāvā jaunāko aktīvās drošības tehnoloģiju, kas veidota tā, lai jūs varētu braukt droši un ar mierīgu prātu.

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju

Inteliģentā kruīza kontrole ar Stop & Go funkciju* paaugstina drošību un mazina spriedzi, ieturot noteiktu attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim un automātiski samazinot vai palielinot ātrumu līdz noteiktai robežai atkarībā no satiksmes apstākļiem. Satiksmes sastrēgumos sistēma atjauno iepriekš iestatīto attālumu pēc katras apstāšanās reizes, no jauna iedarbinot dzinēju, kad priekšā tiek konstatēta kustība uz priekšu un autovadītāja pēda piespiež akseleratora pedāli.

* Style modeļa standarta aprīkojums.

Joslas ievērošanas palīgsistēma

Jaunais KONA Plug-in ir aprīkots ar joslas ievērošanas palīgsistēmu*. Ieslēgta tā saglabā automašīnas centrējumu joslā, braucot ar ātrumu starp 0 un 150 kilometriem stundā pa šoseju vai pilsētas ielām.
* Ietilpst izvēles drošības paketē, kas pieejama Style modeļos.

Joslas ieturēšanas palīgsistēma

Joslas ieturēšanas palīgsistēmā tiek izmantota priekšējā kamera, lai noteiktu ceļa joslas. Ja automobilis novirzās no braukšanas joslas, šī sistēma brīdina vadītāju ar skaņas signālu un var aktīvi koriģēt stūrēšanas virzienu, lai vadītu automobili atpakaļ braukšanas joslā.

Aklās zonas uzraudzības sistēma

Aklās zonas uzraudzības sistēma* arī izmanto radaru, lai uzraudzītu aizmugurējos stūrus, un, konstatējot kādu transportlīdzekli, ārējos spoguļos parādās vizuāls brīdinājums. Ja autovadītājs tad ieslēdz pagrieziena rādītājus, tiek raidīts akustisks signāls joslas maiņas situācijās, kad konstatēts transportlīdzeklis.

* Papildaprīkojums.

Brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē

Lietojot aizmugurējā stūra radaru, brīdinājuma signāls par šķērsojošu transportlīdzekli aizmugurē* mazina sadursmes risku ar tuvojošos transportlīdzekli, izbraucot atpakaļgaitā no šaurām vietām ar sliktu redzamību. Lietojot radaru, lai skenētu 180 grādu zonu aiz transportlīdzekļa, vai netuvojas šķērsojošs transportlīdzeklis, sistēma brīdina vadītāju vizuāli un akustiski.
* Iekļauts papildu drošības paketē.

Inteliģentā ātruma ierobežojumu brīdinājumu sistēma

Izmantojot priekšējo kameru un informāciju no navigācijas sistēmas, inteliģentā ātruma ierobežojuma brīdinājuma funkcija* identificē ātrumu ierobežojošās ceļazīmes un attēlo ātruma ierobežojumus reālajā laikā. Informāciju attēlo gan navigācijas sistēmā, gan mērinstrumentu blokā.
* Izvēles aprīkojums, pieejams tikai kopā ar navigācijas sistēmu.

VIEDS, ĒRTS UN SAVIENOTS

Izbaudiet netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. Jaunais KONA Hybrid piedāvā bagātīgu viedu funkciju un sistēmu klāstu, kas sniedz papildu komfortu un ērtības visiem braucējiem.

Vējstikla displejs

Mūsu jaunais uz vējstikla projicētais displejs ar savā klasē labāko spilgtumu ērtākai redzamībai palīdz jums vadīt automobili droši, parādot svarīgu informāciju, piemēram, ātrumu, navigācijas norādes un brīdinājumus tieši jūsu acu augstumā.
* Style modeļa standarta aprīkojums.

7 collu skārienekrāna displeja audiosistēma

Jaunais KONA Hybrid nodrošina netraucētu savienojamību, kādu sagaidāt, un inovatīvas tehnoloģijas, kas padara dzīvi vieglāku. 7 collu skārienekrāna displejs padara visu viegli pieejamu ar iepriekš instalētu Apple CarPlay™ un Android Auto™, jo varat pievienot savu tālruni un skatīt mūzikas, tālruņa un lietojumprogrammu funkcijas galvenajā ekrānā.
*Apple CarPlay™ ir Apple Inc. reģistrēta preču zīme.
*Android Auto™ ir Google Inc. reģistrēta preču zīme.

Vienmēr mierīgs prāts

Mierīgs prāts ietilpst standarta aprīkojumā, jo KONA Hybrid tiek piedāvāta tāda pati pilnā garantija kā citiem Hyundai vieglo automašīnu modeļiem, kā arī papildu garantija augstsprieguma akumulatoram.

7 gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma

Tāpat kā katrs Hyundai, jaunais KONA Hybrid ir izstrādāts atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Mēs šo kvalitāti apliecinām ar 7 gadu neierobežota nobraukuma garantiju, lai jūs varētu izbaudīt to, kas jums dzīvē patīk, neraizējoties par savu automobili. Kā standartu izbaudiet papildu sirdsmieru, ko sniedz viena no labākajām garantijām nozarē.

8 gadu akumulatora garantija

Turklāt uz KONA Hybrid augstas veiktspējas litija jonu polimēra akumulatoru attiecas 8 gadu vai 200 000 km nobraukuma garantija – atkarībā no tā, kas iestājas pirmais.