Copyright 2016 Hyundai.lv

Dizains un realizācija: iconcept.lv

Cenas

Pieteikties testa braucienam

Sazinies ar mums

Testa-brauciens

i20 Active

Ši automašīna ir tikai ilustrācija un nekādā veidā neatspoguļo jūsu izvēlēto automašīnu.

Pieteikties

Sazinies ar mums

Sūtīt

Uzņēmums Hyundai Motor Company dibināts 1967. gadā un tagad jau kļuvis par piekto lielāko autobūves uzņēmumu pasaulē. Tam ir 20 meitas un saistīto uzņēmumu, kas saistīti ar automašīnu rūpniecību. Pirmais Hyundai Motor Company eksporta modelis bija vieglā automašīna Pony, kas izlaista 1976. gadā. Pašlaik eksporta apjomi daudzkārt palielinājušies, un Hyundai ārpus sava iekšējā tirgus pārdod vairāk nekā četrus miljonus kvalitatīvu automašīnu gadā, ieskaitot vieglās automašīnas, bezceļa automašīnas, kravas automašīnas un autobusus. 2010. gadā Hyundai automašīnas tika pārdotas vairāk nekā 180 valstīs pie vairāk kā 5000 dīleriem.

Par Hyundai Motor

1967. gadā dibinātā kompānija Hyundai Motor apņēmusies kļūt par savu klientu mūža partneri attiecībā uz automašīnām un visu, kas ar tām saistīts. Kompānija pārvalda inovatīvo biznesa struktūru Hyundai Motor Group, kas strādā ar visdažādākajiem resursiem – no kausēta čuguna līdz gataviem auto. Hyundai Motor rīcībā ir astoņas ražošanas bāzes un septiņi projektēšanas tehniskie centri visā pasaulē, 2014. gadā kompānija pārdeva 4,96 miljonus auto globālajā mērogā. Hyundai Motor, kas nodarbina gandrīz 100 000 darbiniekus visā pasaulē, turpina uzlabot savu produktu līniju ar lokalizētiem modeļiem.

Par Hyundai Motor Europe

Hyundai tehnocentrs Vācijā tika dibināts 2003. gadā. Čehijas Republikā uzceltā auto rūpnīca ar darba apjomu 300 000 automašīnas gadā tika palaista 2009. gadā.
2013. gadā Hyundai Motor Company ieguldījusi savā darbībā Eiropā virs 500 miljoniem eiro – ar šo investīciju atbalstu Hyundai atklāja izmēģinājumu centru blakus leģendārajai Nirburgringas trasei, kā arī motosporta centru Alcenavā (Alzenau), paplašināja Eiropas mītni Frankfurtes tuvumā un palielināja Turcijas rūpnīcas ražošanas jaudu, palielinot ražošanas apjomu Eiropā līdz 500 000 automašīnām gadā.
2015. gadā Eiropā tika reģistrētas 470 130 jaunas Hyundai automašīnas – par 10,9% vairāk nekā iepriekšējā gadā, kā rezultātā Hyundai daļa automašīnu tirgū sasniedza 3,3%. 90% no Eiropā pārdotām Hyundai automašīnām projektētas un izstrādātas Eiropā, tās ir ražotas Hyundai rūpnīcās Čehijā un Turcijā.

Korejas rūpnīcās ražotās automašīnas

Korejā Hyundai ir trīs rūpnīcas, kuru kopējā ražošanas jauda ir 1,86 miljoni automašīnu gadā. Rūpnīcas atrodas šādās pilsētās: Ulsana, Asana un Čondžu.
Ulsanā esošā rūpnīca ir galvenā Hyundai rūpnīca ar lielāko automašīnu ražotni pasaulē. Milzīgais rūpnīcas komplekss Ulsanā aizņem 5000 hektāru lielu teritoriju un sastāv no piecām autonomām ražošanas vienībām. Rūpnīcā strādā vairāk par 34 000 cilvēkiem, kas izgatavo 6000 automašīnu dienā.
Kompleksā ir sava osta, kur vienlaikus var atrasties trīs kuģi, kuru tonnāža ir 42 000 tonnas. Rūpnīca Ulsanā ir visas Korejas autobūves pirmsākums; tajā ietilpst savs ugunsdzēsēju depo, slimnīca un drošības dienests. Rūpnīcā pieejams dažāds aprīkojums (arī notekūdeņu apstrādei), kas ļauj efektīvi samazināt ražošanas ietekmi uz ekoloģiju.
Rūpnīca Asanā, kur galvenokārt tiek izgatavotas eksportam paredzētās vieglās automašīnas, ir pašpietiekama un neatkarīga ražošanas vienība. Tajā tiek saražotas 300 000 lielizmēra un vidējās klases automašīnas gadā.
Rūpnīca Čondžu specializējusies lielu un vidēja izmēra autobusu, 2,5 tonnu kravnesības kravas automašīnu, kā arī speciālo transportlīdzekļu ražošanā.